« Svibanj 2019 »

Ispis statistike od 20. 8. 2012.

Posjetite

FB Naša škola Kozala

Državno natjecanje iz Tehničke kulture

Državna razina natjecanja iz Tehničke kulture održana je u Poreču od 25. do 28. ožujka. Učenik Luka Glomazić (8.b) osvojio je 20. mjesto u kategoriji Elektrotehnika.

Matematičko natjecanje "Klokan bez granica"

Matematičko natjecanje "Klokan bez granica" održano je 21. ožujka 2019. godine. Sudjelovalo je 49 učenika od 2. do 8. razreda po kategorijama: PČELICE (2. razred), LEPTIRIĆI (3. razred), ECOLIERI (4. razred), BENJAMIN (6. i 7. razred) i CADET (8. razred). Rezultati natjecanja bit će objavljeni 2. svibnja, a nagrade najboljima dodjeljivat će se od 20. svibnja 2019. godine.

Županijsko natjecanje iz Geografije
Županijska razina natjecanja iz Geografije održana je 18. ožujka 2019. Učenica Hana Sulić (6.a) osvojila je 12. mjesto u kategoriji šestih razreda.
Natjecanje "Sigurno u prometu"

Školska razina natjecanja "Sigurno u prometu" održana je 13. ožujka 2019. Natjecanje je uključivalo teorijski i praktični dio. Sudjelovali su učenici petih razreda, a na županijsku razinu plasirali su se sljedeći učenici: Ajna Novkinić (5.b), Sara Zukić (5.b), Ivak Kreculj (5.a) i Simon Kojčinović (5.a). Učenici su polaznici izvannastavne aktivnosti Prometna kultura.

Županijsko natjecanje iz Povijesti
Županijska razina natjecanja iz Povijesti održana je 8. ožujka 2019. Učenik Niko Jovović (7.a) osvojio je 17. mjesto.
HIPPO međunarodno natjecanje iz engleskog jezika 2019. (polufinale)

U polufinale HIPPO natjecanja plasirali su se: Emanuel Ćehić (8.a), Ian Galešić (7.a), Eleonora Tomljanović (6.a), Darjan Đorđević (5.b) i Lara Soldatić (4.b).

Županijsko natjecanje iz Tehničke kulture

Županijska razina natjecanja iz Tehničke kulture održana je 1. ožujka 2019. Učenik Luka Glomazić (8.b) osvojio je prvo mjesto i pozvan je na državno natjecanje. Učenica Margita Matanović (6.a) u kategoriji Graditeljstvo osvojila je 13. mjesto, a učenica Korina Crnjak (7.a) u kategoriji Strojarske konstrukcije zauzela je 5. mjesto.

Županijsko natjecanje iz Matematike (od 1. do 4. razreda)

Županijska razina natjecanja iz Matematike za učenike nižih razreda (od 1. do 4.) održana je 28. veljače 2019. Učenik Patrik Klovar Lukarić (4.b) osvojio je 2. mjesto.

Županijsko natjecanje iz Engleskog jezika

Županijska razina natjecanja iz Engleskog jezika održana je 26. veljače 2019. Učenik Emanuel Ćehić (8.a) osvojio je 10. mjesto.

Županijsko natjecanje u debati

Županijsko natjecanje u debati održano je 22. i 23. veljače 2019. U natjecanju su sudjelovali: Korina Crnjak (7.a), Luna Vudrag (7.a), Veronika Čavar (7.a), Franka Ronjga (7.a), Sara Pavlović (7.a), Aurora Valinčić (7.a), Ian Galešić (7.a), Andrej Kesić (7.a), Mihaela Grubelić (7.a), Anton Host (7.b), Duje Kokić (7.b) i Dora Deković (7.b). Luna Vudrag, Franka Ronjga, Veronika Čavar osvojile su 2. mjesto, Ian Galešić, Andrej Kesić i Duje Kokić 5. mjesto, Duje Kokić proglašen je 2. najboljim govornikom u županiji, a Ian Galešić u istoj kategoriji osvojio je 10. mjesto.

HIPPO međunarodno natjecanje iz engleskog jezika 2019. (preliminarni krug)

Preliminarni krug HIPPO natjecanja održan je 22. veljače 2019. Natjecalo se tridesetak učenika od 4. do 8. razreda u tri kategorije HIPPO 1 (4. i 5. razredi), HIPPO 2 (6. razred) i HIPPO 3 (7. i 8. razredi).

Školsko natjecanje iz Hrvatskog jezika

Školska/gradska razina natjecanja održana je 12. veljače 2019. godine. Natjecanju je pristupilo 6 učenika 7. razreda. Na županijsku se razinu natjecanja plasirala učenica Dora Deković s osvojena 54 boda.

Školsko natjecanje iz Geografije

Školska/gradska razina natjecanja iz Geografije održana je 11. veljače 2019. Sudjelovalo je šest učenika 5. razreda, 10 učenika 6. razreda, 9. učenika 7. razreda i 9 učenika 8. razreda. Na županijsku razinu pozvana je učenica Hana Sulić (6.a).

Školsko natjecanje iz Povijesti

Školska/gradska razina natjecanja iz Povijesti održana je 8. veljače 2019. Na županijsku se razinu plasirao učenik Niko Jovović (7.a).

Vjeronaučna olimpijada

Školska/gradska razina natjecanja iz Vjeronauka - vjeronaučna olimpijada održana je 30 siječnja 2019. Na županijsku su se razinu plasirale Aurora Valinčić (7.a), Ana Maria Perković (7.a), Veronika Čavar (7.a), Lara Udovič (8.b) i Ema Šulentić (8.b).

Smotra literarnog, scenskog i dramskog stvaralaštva - LiDraNo 2019.

Učenici 5. i 7. razreda sudjelovali su u siječnju na školskoj razini Smotre literarnog, scenskog i dramskog stvaralaštva - LiDraNo svojim novinarskim i literarnim radovima.

Novinarski izraz: Sara Pavlović, 7.a (Gladni ljubavi), Aurora Valinčić, 7.a (Znaš, i djevojčice vole nogomet)

Literarni izraz: Klara Malkoč, 5.a (Crno-bijeli svijet), Sara Oruč, 5.a (Nije varka), Petar Rumac, 5.a (Današnji svijet), Loren Aćimović, 5.a (Priča jeseni), Dora Franki, 5.b (Ča delaš, Pahuljice, Različitost), Darjan Đorđević, 5.b (Bijelo, bijelo je sve)

Školsko natjecanje iz Engleskog jezika

Školska/gradska razina natjecanja iz engleskog jezika održana je 23. siječnja 2019. Sudjelovalo je šest učenika 8. razreda. Na županijsko natjecanje pozvan je učenik Emanuel Ćehić.

Školsko natjecanje iz Matematike

Školska/gradska razina natjecanja održana je 28. siječnja 2019. godine. Natjecanju je pristupilo 9 učenika – jedan učenik 4. razreda, dva učenika 5. razreda, tri učenika 7. razreda i tri učenika 8. razreda