« Listopad 2017 »

Ispis statistike od 20. 8. 2012.

Posjetite

Vremenik pisanih provjera znanja

1. POLUGODIŠTE ŠK.GOD. 2017./2018.

NAPOMENA!

Vremenik je objavljen i na oglasnim prostorima škole .Vremenik na ovim stranicama je planirani vremenik koji se može mijenjati prema odredbama Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi.Izmjene će biti unesene u Vremenik objavljen u Školi.

Vremenik pisanih provjera znanja

II. polugodište šk. godine 2016./2017.

Vremenik pisanih provjera znanja

1. POLUGODIŠTE ŠK.GOD. 2016./2017.

NAPOMENA!

Vremenik pisanih provjera znanja II. polugodište

Vremenik pisanih provjera znanja

Okvirni vremenik pisanih provjera znanja za 1. polugodište šk. god. 2015./2016.

Vremenik pisanih provjera znanja

Okvirni vremenik pisanih provjera za 2. polugodište šk. god. 2014./2015.

Školska godina 2014./2015.

Okvirni vremenik pisanih provjera za 1. polugodište šk. god. 2014./2015.

NAPOMENA!

Vremenik pisanih provjera znanja -2. polugodište 2013.-2014.

NAPOMENA!

Vremenik pisanih provjera znanja šk. god. 2013./2014.

VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA

VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA ŠK. GOD. 2012./2013.

VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA

VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA 2. POLUGODIŠTE ŠK. GOD. 2011./2012.

VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA

VREMENIK PISANIH PROVJERA ZNANJA ZA 2. POLUGODIŠTE ŠK. GOD. 2010./2011.

Vremenik pisanih provjera znanja

U priloženim dokumentima može se po razredima pregledati vremenik pisanih provjera znanja za šk. god. 2010./2011.