Tijekom školske godine 2015/ 2016. sudjelovali smo u međukurikularnom projektu prirodoslovlja  „ Zvučno onečišćenje“ preko  e- Twinninga s ciljem upoznavanja s pojmom buke i njezinih nepoželjnih i zabrinjavajućih posljedica za zdravlje ljudi, biljaka i životinja. Projekt se sastojao od 8 aktivnosti:

Prijedlog i izbor loga Projekta

Upoznajmo se- predstavljanje  Škole
Moj grad i okoliš
Što je zvuk, a što buka?
Mjerenje jakosti zvuka u školi
Mjerenje buke u okolišu škole

Obrada mjerenja
Prijedlozi za zaštitu od buke

U projektu su sudjelovali  učenici sedmih i osmih razreda i u tome bili vrlo uspješni:  Karla Oprešnik, Ena Dizdarević, Ana Markunović, Moris Valinčić, Patricia Krivokuća, Petra Ribarić, Erika Babeli, Lucija Stankovsky. Kroz aktivnosti učenici su izradili niz materijala pogodnih za korištenje u nastavi fizike, a pritom koristili svoja informatička znanja.U projektu su sudjelovale učiteljice: Žarka Kezele, Vesna Bišćan, Jasmina Rajković, Danijela Ivošević Jelušić.